Rektor UAM zaprasza na Koncert Noworoczny 2024
Koncert Noworoczny 2024, fot. Przemysław Stanula

Koncert Noworoczny

14 stycznia 2024

Rektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu prof. dr hab. Bogumiła Kaniewska zaprasza społeczność uniwersytecką na tradycyjny Koncert Noworoczny, który odbędzie się w niedzielę 14 stycznia 2024 r., o godz. 18.00 w Auli Uniwersyteckiej.

Wykonawcami koncertu będą działające na Uczelni zespoły artystyczne: Chór Akademicki UAM pod dyrekcją Beaty Bielskiej, Chór Kameralny UAM pod dyrekcją prof. Krzysztofa Szydzisza i dr Joanny Piech-Sławeckiej oraz Orkiestra Kameralna UAM pod dyrekcją Aleksandra Grefa.

Na koncert obowiązuje wstęp za zaproszeniami. Zaproszenia dla senatorów wysłane zostały pocztą mailową. Zaproszenia dla pracowniczek i pracowników, emerytek i emerytów, doktorantek i doktorantów, studentek i studentów będą możliwe do pobrania za pośrednictwem serwisu koncerty.amu.edu.pl w dniach od 9 stycznia (od godz. 9.00) do 14 stycznia br. włącznie (do wyczerpania puli biletów).

www.amu.edu.pl

PROGRAM KONCERTU